Stypendia za osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2018/2019

pasek strony

W dniu 24 października br. w Urzędzie Gminy w Wysokiem Mazowieckiem odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Naukowych i Nagród Wójta Gminy Wysokie Mazowieckie za wysokie osiągnięcia w nauce. 22 uczniów szkół podstawowych i 2 uczniów gimnazjów otrzymało stypendia naukowe oraz 9 uczniów Nagrodę Wójta Gminy.

W kategorii klas IV-VIII Szkół Podstawowych nagrodzeni zostali: Julia Krukowska - średnia ocen 5,91, zam. Osipy - Kolonia, Iga Kućmierowska średnia ocen 5,91 zam. Kalinowo -Czosnowo, Roksana Szkiłądź – średnia ocen 5,78, zam. Michałki, Kinga Kujawa – średnia ocen 5,64, zam. Osipy - Zakrzewizna Julia Stypułkowska – średnia ocen 5,64, zam. Brzóski Brzezińskie, Aleksandra Mościcka – średnia ocen 5,45, zam. Bujny - Biszewo, Kinga Puławska-średnia ocen 5,36 zam. Nowa Ruś, Julia Piekarska -średnia ocen 5,36, zam. Osipy - Kolonia Oliwia Stypułkowska – średnia ocen 5,36, zam. Brzóski Brzezińskie, Magdalena Śliwowska - średnia ocen 5,36, zam. Osipy – Wydziory Drugie, Wiktoria Czarkowska - średnia ocen 5,36, zam. Święck Wielki, Julia Krajewska - średnia ocen 5,36, zam. Święck Wielki, Mateusz Kulesza - średnia ocen 5,36, zam. Kalinowo – Czosnowo, Mateusz Marciniak -średnia ocen 5,33, zam. Osipy – Kolonia. Maja Milewska, średnia ocen 5,29, zam. Dąbrowa - Dzięciel Aleksandra Święcka- średnia ocen 5,28, zam. Miodusy Wielkie, Gabriela Leoniak - średnia ocen 5,28, zam. Tybory – Kamianka, Julia Deszczyńska - średnia ocen 5,27, zam. Tybory – Żochy, Natalia Pawlik - średnia ocen 5,27, zam. Osipy – Lepertowizna, Julia Brzozowska- średnia ocen 5,27, zam. Święck - Nowiny, Anna Kalinowska – średnia ocen 5,27, zam. Święck Wielki Zuzanna Mystkowska-średnia ocen 5,23, zam. Jabłonka – Świerczewo, W kategorii gimnazjalnej nagrodzeni zostali:. Izabela Milewska - średnia ocen 5,39, zam. Dąbrowa - Dzięciel, Mariola Mościcka - średnia ocen 5,0, zam. Bujny – Biszewo. Nagrodę Wójta Gminy Wysokie Mazowieckie otrzymali uczniowie: Kacper Dąbrowski - zam. Dąbrowa – Dzięciel. Mateusz Wilaszek - zam. Stare Osipy, Mateusz Orłowski – zam. Tybory – Kamianka, Julia Kaczyńska - zam. Miodusy – Stok, Anna Milewska – zam. Jabłonka – Świerczewo, Zuzanna Fedorowicz – zam. Jabłonka Kościelna, Kinga Jabłońska – zam. Jabłonka – Świerczewo, Tomasz Jakub Wyszyński – zam. Tybory – Jeziernia, Konrad Kołakowski – zam. Tybory – Olszewo. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom!

pasek strony

W dniu 24 października br. w Urzędzie Gminy w Wysokiem Mazowieckiem odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Naukowych i Nagród Wójta Gminy Wysokie Mazowieckie za wysokie osiągnięcia w nauce. 22 uczniów szkół podstawowych i 2 uczniów gimnazjów otrzymało stypendia naukowe oraz 9 uczniów Nagrodę Wójta Gminy.

W kategorii klas IV-VIII Szkół Podstawowych nagrodzeni zostali: Julia Krukowska - średnia ocen 5,91, zam. Osipy - Kolonia, Iga Kućmierowska średnia ocen 5,91 zam. Kalinowo -Czosnowo, Roksana Szkiłądź – średnia ocen 5,78, zam. Michałki, Kinga Kujawa – średnia ocen 5,64, zam. Osipy - Zakrzewizna Julia Stypułkowska – średnia ocen 5,64, zam. Brzóski Brzezińskie, Aleksandra Mościcka – średnia ocen 5,45, zam. Bujny - Biszewo, Kinga Puławska-średnia ocen 5,36 zam. Nowa Ruś, Julia Piekarska -średnia ocen 5,36, zam. Osipy - Kolonia Oliwia Stypułkowska – średnia ocen 5,36, zam. Brzóski Brzezińskie, Magdalena Śliwowska - średnia ocen 5,36, zam. Osipy – Wydziory Drugie, Wiktoria Czarkowska - średnia ocen 5,36, zam. Święck Wielki, Julia Krajewska - średnia ocen 5,36, zam. Święck Wielki, Mateusz Kulesza - średnia ocen 5,36, zam. Kalinowo – Czosnowo, Mateusz Marciniak -średnia ocen 5,33, zam. Osipy – Kolonia. Maja Milewska, średnia ocen 5,29, zam. Dąbrowa - Dzięciel Aleksandra Święcka- średnia ocen 5,28, zam. Miodusy Wielkie, Gabriela Leoniak - średnia ocen 5,28, zam. Tybory – Kamianka, Julia Deszczyńska - średnia ocen 5,27, zam. Tybory – Żochy, Natalia Pawlik - średnia ocen 5,27, zam. Osipy – Lepertowizna, Julia Brzozowska- średnia ocen 5,27, zam. Święck - Nowiny, Anna Kalinowska – średnia ocen 5,27, zam. Święck Wielki Zuzanna Mystkowska-średnia ocen 5,23, zam. Jabłonka – Świerczewo, W kategorii gimnazjalnej nagrodzeni zostali:. Izabela Milewska - średnia ocen 5,39, zam. Dąbrowa - Dzięciel, Mariola Mościcka - średnia ocen 5,0, zam. Bujny – Biszewo. Nagrodę Wójta Gminy Wysokie Mazowieckie otrzymali uczniowie: Kacper Dąbrowski - zam. Dąbrowa – Dzięciel. Mateusz Wilaszek - zam. Stare Osipy, Mateusz Orłowski – zam. Tybory – Kamianka, Julia Kaczyńska - zam. Miodusy – Stok, Anna Milewska – zam. Jabłonka – Świerczewo, Zuzanna Fedorowicz – zam. Jabłonka Kościelna, Kinga Jabłońska – zam. Jabłonka – Świerczewo, Tomasz Jakub Wyszyński – zam. Tybory – Jeziernia, Konrad Kołakowski – zam. Tybory – Olszewo. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom!

Strona 2

Festyn rodzinny