Otwarcie drogi

W piątek, 21 sierpnia nastąpiło uroczyste otwarcie drogi gminnej Nr 107947B w miejscowości Miodusy-Stasiowięta, zrealizowanej w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.
Pan Krzysztof Krajewski Wójt Gminy Wysokie Mazowieckie dokonał uroczystego otwarcia oraz przywitał zaproszonych gości W wydarzeniu uczestniczyli m.in.: ks. prałat Ryszard Niwiński – Proboszcz Parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Wysokiem Mazowieckiem, ks. Stanisław Cichowski z parafii pw. Św. Michała Archanioła w Jabłonce Kościelnej, Pan Jacek Bogucki – Senator Rzeczypospolitej Polskiej, Pan Łukasza Siekierko – Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podlaskiego, Pan Bogdan Zieliński - Starosta Wysokomazowiecki, Pan Jarosław Siekierko – Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie, Pan Jerzy Szklaruk – Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Robót Drogowo – Mostowych TRAKT Sp. z o.o. w Wysokiem Mazowieckiem, Radni Gminy i Miasta Wysokie Mazowieckie oraz mieszkańcy m. Miodusy-Stasiowięta.
    Na zakończenie uroczystości ks. Stanisław Cichowski oraz Ks. prałat Ryszard Niwiński poświęcili nowo otwartą drogę i pobłogosławili wszystkich mieszkańców i użytkowników dróg.
   Wartość prac wyniosła 854.939,57 zł., w tym otrzymane dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych - 442.242.75 zł. Realizatorem zadania było Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych TRAKT Sp. z o.o. w Wysokiem Mazowieckiem.