Turniej piłki nożnej

pasek strony

W dniu 30 sierpnia 2020 r. na „orliku” w Jabłonce Kościelnej odbył się X Turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Wysokie Mazowieckie. W tym roku do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn. Po całodziennych zmaganiach w meczu finałowym Tybory-Misztale pokonały Wiśniówek. Natomiast 3 miejsce przypadło drużynie Tybory-Wólka, po zwycięstwie z Kalinowem.
W trakcie turnieju wyłoniono najlepszych zawodników: strzelca, zawodnika i bramkarza. Zawody sędziował Leszek Bielicki.

Najlepszy strzelec – Adrian Boguszewski (Tybory-Misztale) - 8 goli
Najlepszy zawodnik – Adrian Boguszewski (Tybory-Misztale)
Najlepszy bramkarz – Przemysław Sokołowski (Wiśniówek)

Ostateczna kolejność:

Miejsce I – Tybory-Misztale
Miejsce II – Wiśniówek
Miejsce III – Tybory-Wólka
Miejsce IV – Kalinowo
Miejsca V-VI – Jabłonka, Mścichy

Festyn rodzinny